Delegatem marki Fizjosports jest Piotr Czarnecki, fizjoterapeuta z wieloletnim przeszkoleniem. W 2014 roku rozstrzygnął zapoczątkować naukę w Osteopathie Schule Deutschland, obecnie Akademia Osteopatii przypisana do Osteopathic European Academic Network – instytucji zrzeszającej najdoskonalsze instytucje edukacyjne osteopatyczne w Europie. Przez trzy lata kształcenia Piotr Czarnecki odbył ponad 20 trzydniowych przeszkoleń z medycyny osteopatycznej. Zdobył kwalifikacje jak również oględne odniesienie się zezwalające na efektywną kurację, a dzięki temu coraz to doskonalszą motywację do ponownej edukacji. Każdego dnia zgłębia tajemnicę anatomii człowieczego ciała po to ażeby bywać doskonalszym w aktywności z Chorym. Piotr Czarnecki odznacza się w osnowie innych osteopatów, indywidualnym podejściem do każdego Pacjenta. Dziedziną studia Fizjosports jest fizjoterapia i rehabilitacja. Firma proponuje szereg porad fizjoterapeutycznych. Dopomaga powrócić do sprawności Chorym po zabiegach ortopedycznych, wypadkach oraz po urazach neurologicznych. Dodatkowo firma profesjonalizuje się także fizjoterapią dla spostsmenów po pokonanych stłuczeniach. Marka Fizjosports w uzdrawianiu stosuje metodyki osteopatyczne, terapię manualną, terapię punktów spustowych, masaż tkanek miękkich, kinesio taping a także core stability.