foto

Firma TruckTrailers Service ukazała się z myślą o oferowaniu

Firma Truck&Trailers Service ukazała się z myślą o oferowaniu profesjonalnych napraw zarówno samochodów ciężarowych jak i personalnych. Firma posiada wieloletnie doświadczenie w reperacji samochodów, które przenosi na wysoką gatunkowość sugerowanych usług. Spółka T&T Service gwarantuje jednostkowe podejście do Kontrahenta, właściwą diagnozę oraz renowację. Firma posiada odpowiednio.

Zobacz więcej ...

foto

Spółka Truck Trailers Service ukazała się z ideą o

Spółka Truck & Trailers Service ukazała się z ideą o świadczeniu profesjonalnych regeneracji jednocześnie samochodów ciężarowych jak i pasażerskich. Firma posiada wieloletnie doświadczenie w regenracji aut, jakie przekłada na nadzwyczajną gatunkowość oferowanych usług. Spółka T&T Service poświadcza jednostkowe ustosunkowanie się do Konsumenta, właściwą kwalifikację oraz renowację. Firma ma właściwie wyposażony park warsztatowy, ażeby wykonywać nawet specyficznie.

Zobacz więcej ...

foto

Delegatem marki Fizjosports jest Piotr Czarnecki

Delegatem marki Fizjosports jest Piotr Czarnecki, fizjoterapeuta z wieloletnim przeszkoleniem. W 2014 roku rozstrzygnął zapoczątkować naukę w Osteopathie Schule Deutschland, obecnie Akademia Osteopatii przypisana do Osteopathic European Academic Network – instytucji zrzeszającej najdoskonalsze instytucje edukacyjne osteopatyczne w Europie. Przez trzy lata kształcenia.

Zobacz więcej ...